Romjulsrenn i Tromsø

Tromsø Skiklubb Langrenn.

27.12.09

Resultatliste per klasse

G 8 år 1,0km fri |  J 8 år 1,0km fri |  G 9 år 1,0km fri |  J 9 år 1,0km fri |  G 10 år 1,0km fri |  J 10 år 1,0km fri | 
G 11 år 2,0km fri |  J 11 år 2,0km fri |  G 12 år 2,0km fri |  J 12 år 2,0km fri |  G 13 år 3,0km fri |  J 13 år 3,0km fri | 
G 14 år 3,0km fri |  J 14 år 3,0km fri |  G 15 år 5,0km fri |  J 15 år 5,0km fri |  J 16 år 5,0km fri |  G 16 år 5,0km fri | 
K 17 år 5,0km fri |  K 18 år 5,0km fri |  K 19/20 år 5,0km fri |  Kvinner senior 5,0km fri |  M veteran 9 km fri |  M 17 år 9 km fri | 
M 18 år 9 km fri |  M 19/20 år 12 km fri |  Menn senior 12 km fri | 

Resultatliste G 8 år 1,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Hansen,Oskar Johan Kvaløysletta Skilag 08:13
Hanssen,Jakob Fredrik Degerstrø Tromsø SK Langrenn 06:38
DNFStartnr,Ledig NOTEAM
Resultatliste J 8 år 1,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Breivik,Nora Sofie Tromsø SK Langrenn 08:19
Lundin,Maria Tromsø SK Langrenn 07:33
Ravna,Anna Sofie Tromsø SK Langrenn 07:59
Resultatliste G 9 år 1,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Grimsgaard,Johannes Deraas Tromsø SK Langrenn 05:20
Härmä,Martti Tromsø SK Langrenn 04:26
Olsen,Vemund Raade Tromsø SK Langrenn 05:05
Torbergsen,Jon-henrik Winther Medkila SL 05:44
Resultatliste J 9 år 1,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Isaksen,Oda Lyngen/Karnes IL 05:02
Resultatliste G 10 år 1,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Benoninsen,Ingar Andre Tromsø SK Langrenn 04:58
Eikrem Frekhaug,Henrik Tromsø SK Langrenn 05:16
Grønli,Sigurd Tromsø SK Langrenn 03:59
Haldorsen,Kristoffer Tromsø SK Langrenn 05:34
Johansen,Fredrik Tromsø SK Langrenn 04:56
Johansen,Runar Tromsø SK Langrenn 04:54
Ryvoll,Trygve Tromsø SK Langrenn 05:07
Samuelsen,Sander Svemo Tromsø SK Langrenn 05:08
Vatne,Kristian Tromsø SK Langrenn 06:32
Resultatliste J 10 år 1,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Breimo,Hedda Kvaløysletta Skilag 06:07
Engen,Lene Tromsø SK Langrenn 05:29
Hanssen,Otine Degerstrøm Tromsø SK Langrenn 05:44
Lassen,Åsne Stuevoll Tromsø SK Langrenn 06:08
Rørvik,Thea Mack Bardufoss og Omegn IF 05:07
Valnes,Liss Amalie Bardufoss og Omegn IF 05:55
Resultatliste G 11 år 2,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jussila,Topias Kkv Skiklub Finland 05:58 + 00:00
2Haapamæki,Hannu Kkv Skiklub Finland 06:09 + 00:11
3Myhr,Gard Edvard Tromsø SK Langrenn 06:34 + 00:36
4Granheim,Fredrik Nymo Mellembygd IL 06:38 + 00:40
5Isaksen,Vebjørn Lyngen/Karnes IL 07:25 + 01:27
6Pedersen,Runar Skjervøy Ik 07:45 + 01:47
7Fareth,Nils Helge Tromsø SK Langrenn 08:00 + 02:02
8Olsen,Niklas Andre Tromsø SK Langrenn 08:06 + 02:08
9Vaadal,Sigurd Vangberg Tromsø SK Langrenn 08:56 + 02:58
10Hansen,Henrik Adrian Kvaløysletta Skilag 10:29 + 04:31
11Breivik,Markus Elias Tromsø SK Langrenn 11:13 + 05:15
DNSBenonisen,Robin Johan Tromsø SK Langrenn
Resultatliste J 11 år 2,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jensen,Amalie Storaa Bardu IL 07:18 + 00:00
2Waltenberg,Julie Lyngen/Karnes IL 07:20 + 00:02
3Pedersen,Sara Tromsø SK Langrenn 07:39 + 00:21
4Siljebråten,Amalie Bardu IL 08:28 + 01:10
5Lundin,Helene Tromsø SK Langrenn 09:24 + 02:06
DNSOlsen,Idunn Raade Tromsø SK Langrenn
Resultatliste G 12 år 2,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Moen,Sivert Mellembygd IL 06:00 + 00:00
2Benoninsen,Robin Johan Tromsø SK Langrenn 06:04 + 00:04
3Sæbø,Vebjørn Tromsø SK Langrenn 06:09 + 00:09
4Severinsen,Olav Lanes Tromsø SK Langrenn 06:22 + 00:22
5Strømseng Eriksen,Lars Tromsø SK Langrenn 06:59 + 00:59
Resultatliste J 12 år 2,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ofstad,Ingvild Margrete Bardu IL 06:42 + 00:00
2Solvang,Tora Johanne Storsteinnes IL 07:08 + 00:26
Resultatliste G 13 år 3,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Edøy,Sigbjørn Tromsø SK Langrenn 10:01 + 00:00
2Lorentsen,Sondre Senja Ski 11:01 + 01:00
Resultatliste J 13 år 3,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bie,Nikoline Bardufoss og Omegn IF 12:00 + 00:00
Resultatliste G 14 år 3,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Valnes,Eirik Bardufoss og Omegn IF 08:42 + 00:00
2Grønli,Simen Tromsø SK Langrenn 08:44 + 00:02
3Pettersen,Oscar Tromsø SK Langrenn 08:45 + 00:03
4Torbergsen,Sindre Andre Winther Medkila SL 09:01 + 00:19
5Breimo,Håvard Kvaløysletta Skilag 09:31 + 00:49
6Thorsen,Thor Andreas TUIL Tromsdalen Ski 10:03 + 01:21
7Vangen,Martin Tromsø SK Langrenn 10:08 + 01:26
8Arnfinsen,Torstein Tromsø SK Langrenn 10:25 + 01:43
9Olsen,Sindre Raade Tromsø SK Langrenn 11:48 + 03:06
10Flaten,Brynjar Tromsø SK Langrenn 13:36 + 04:54
Resultatliste J 14 år 3,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myhr,Synnøve Tromsø SK Langrenn 10:29 + 00:00
2Härmä,Anna Tromsø SK Langrenn 10:53 + 00:24
DNSRørvik,Sofie Mack Bardufoss og Omegn IF
Resultatliste G 15 år 5,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Engen,Mats Tromsø SK Langrenn 13:08 + 00:00
2Mikkelsen,Eirik Medkila SL 13:09 + 00:01
3Bie,Maximillian Bardufoss og Omegn IF 13:19 + 00:11
4Hovland,Torgeir Sulen Medkila SL 13:25 + 00:17
5Frost,Edvin Kristoffer Tromsø SK Langrenn 13:50 + 00:42
6Pedersen,Erlend Skjervøy Ik 14:04 + 00:56
7Ravna,Ole Viktor Tromsø SK Langrenn 14:05 + 00:57
8Jussila,Tuukka Kkv Skiklub Finland 14:06 + 00:58
DNFforsaa,fredrik Kvaløysletta Skilag
Resultatliste J 15 år 5,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Heimdal,Lovise Bardu IL 15:15 + 00:00
2Hessen,Ida Kvaløysletta Skilag 16:37 + 01:22
3Edøy,Solveig Tromsø SK Langrenn 16:46 + 01:31
4Hessen,Katrine Kvaløysletta Skilag 17:50 + 02:35
5Gamst,Line Kvaløysletta Skilag 19:55 + 04:40
DNSKnotten,Karoline Bardufoss og Omegn IF
Resultatliste J 16 år 5,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Theodorsen,Silje Kvaløysletta Skilag 15:04 + 00:00
2Strømseng Eriksen,Ida Marie Tromsø SK Langrenn 16:00 + 00:56
3Solvang,Line Birgitte Storsteinnes IL 16:02 + 00:58
4Sollid,Susanne Bardu IL 16:33 + 01:29
5Glomstad,Dagny Tromsø SK Langrenn 17:10 + 02:06
6Idrupsen,Marte Kvaløysletta Skilag 18:03 + 02:59
DNSSollid,Charlotte Bardu IL
Resultatliste G 16 år 5,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristiansen,Edvard Tromsø SK Langrenn 12:53 + 00:00
2Skogheim,Espen Hansen Tromsø SK Langrenn 13:14 + 00:21
3Nilsen,Anders Skjervøy Ik 13:22 + 00:29
4Grimsgaard,Jakob Deraas Tromsø SK Langrenn 14:33 + 01:40
5Einarsson,Sturla Tromsø SK Langrenn 14:34 + 01:41
DNSHol,Espen Bardufoss og Omegn IF
Resultatliste K 17 år 5,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristoffersen,Frida Strand Tromsø SK Langrenn 14:38 + 00:00
1Heimdal,Eline Bardu IL 14:38 + 00:00
3Jussila,Tuulianni Kkv Skiklub Finland 14:53 + 00:15
4Kvernmo,Katrine Bardu IL 15:18 + 00:40
5Hansen,Gunilla Tromsø SK Langrenn 15:52 + 01:14
6Vangen,Ida Marie Tromsø SK Langrenn 17:42 + 03:04
Resultatliste K 18 år 5,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myrseth,Merete Øverbygd IL 14:01 + 00:00
2Grape,Lovise Tromsø SK Langrenn 15:22 + 01:21
3Røkenes,Caroline Tromsø SK Langrenn 15:47 + 01:46
Resultatliste K 19/20 år 5,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andreassen,Solveig Wiggen Kvaløysletta Skilag 13:56 + 00:00
2Jakobsen,Margrethe Kvaløysletta Skilag 14:05 + 00:09
3Lange,Katrine Horsberg Tromsø SK Langrenn 14:42 + 00:46
4Dahlkvist,Siren Ingeborg Øverbygd IL 15:10 + 01:14
5Giverhaug,Anna Berg Kvaløysletta Skilag 16:11 + 02:15
6Strømholt,Stine-Kathrin Tromsø SK Langrenn 16:15 + 02:19
Resultatliste Kvinner senior 5,0km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svendsen,Sara Tromsø SK Langrenn 12:57 + 00:00
2Grønvoll,Maria Nysted Furuflaten Il 13:57 + 01:00
3Heimdal,Line Elise Bardu IL 15:04 + 02:07
DNSDegerstrøm,Jorid Tromsø SK Langrenn
Resultatliste M veteran 9 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aakre,Svein Tromsø SK Langrenn 27:52 + 00:00
Resultatliste M 17 år 9 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eikrem,Daniel Tromsø SK Langrenn 25:03 + 00:00
2Waltenberg,Marius Lyngen/Karnes IL 25:16 + 00:13
3Strømholt,Rune Tromsø SK Langrenn 25:56 + 00:53
4Siljebråten,Mikal Bardu IL 26:09 + 01:06
5Sivertsen,Arnfinn Fosse Tromsø SK Langrenn 30:50 + 05:47
Resultatliste M 18 år 9 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mikkelsen,Martin Medkila SL 23:05 + 00:00
2johnsen,vebjørn Vesterfjell 24:21 + 01:16
3Remmen,Torbjørn Nordreisa IL 24:30 + 01:25
Resultatliste M 19/20 år 12 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bugge,Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag 31:10 + 00:00
2Ofstad,Henning Andre Bardu IL 31:15 + 00:05
3Nyvoll,Michael Tromsø SK Langrenn 31:25 + 00:15
4Pedersen,Christoffer Nordreisa IL 32:48 + 01:38
Resultatliste Menn senior 12 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Einarsson,Snorri Tromsø SK Langrenn 28:54 + 00:00
2Valnes,Thomas André Bardufoss og Omegn IF 34:47 + 05:53

Hjemmeside:Tromsø Skiklubb Langrenn Kontakt e-post adresse: ove.asheim@gmail.com

27.12.09 14:24:50 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: NSFTromsø Sk Langrenn